WTERM Delpo 3,5 H

Kód: 194588
3 690 Kč –21 %
20351 wterm delpo 3 5 h
3 690 Kč –21 % 2 890 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)

Beztlaký průtokový ohřívač 3,5 kW s horní beztlakou baterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý, úsporný, beztlaký ohřívač vody. Odporový drát je umístěn přímo ve vodě, což zaručuje nejrychlejší možný ohřev vody.

Ohřívač vody je určen pro okamžité ohřátí protékající užitkové vody v domácnostech, sanitárních místnostech, laboratořích, dílnách, kancelářích apod., čili všude tam, kde je potřeba rychle teplá voda. Výstupní teplota vody závisí na protékajícím množství (větší průtok - nižší teplota a naopak), její vstupní teplotě a příkonu topných těles. Otočením kohoutku teplé vody se automaticky provede zapnutí (svítí červené kontrolní světlo na čelní straně) anebo vypnutí ohřívače.

POZOR!! Je bezpodmínečně nutné používat tento průtokový ohřívač spolu s příslušnou beztlakou vodovodní baterií. úspora vody a elektrické energie díky spotebičům s nízkým příkonem podle příslušných požadavků klienta   automatické zapnutí otáčením kohoutku s teplou vodou   zvláštní konstrukce topného tělesa z měděných trubek je odolná proti chvilkovým poklesům tlaku vody   výlevka s perlátorem zvyšuje komfort použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průtokové ohřívače
Kód značky: DELPO 3,5 H

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: