Ravak Obnova skleněných výplní Anticalc Conditioner 300 ml

Kód: 007068
325 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povrch běžného tabulového skla, který se zdá na první pohled zcela hladký, je ve skutečnosti porézní a zvrásněný. Tím poskytuje špíně a nečistotám mnoho možností k trvalému usazení. Prach a špína jsou sice nepříjemnými společníky, avšak největším nepřítelem tabulového skla je voda. Ta má stejně korozivní účinky na sklo jako na některé kovy.

Trvalému znečištění dokáže spolehlivě zabránit pouze úprava skla RAVAK AntiCalc ®

RAVAK AntiCalc ® je mononukleární, chemicky vázaná vrstva, která je vodoodpudivá a jejím úkolem je plnit dvě základní funkce.

  • Kapky se na vodoodpudivém povrchu skla nemohou udržet a proto sjíždějí dolů. Kde nejsou kapky, nemá se co usazovat.
  • Kapky, které jsou menší a kterým se podaří na skle udržet, zanechají sice po sobě po zaschnutí sediment, ale ten není na povrch skla chemicky vázán a proto je možné jej navlhčeným hadříkem snadno setřít.

Vodoodpudivá vrstva RAVAK AntiCalc® je plně odolná vůči čistícím přípravkům běžně používaným na okna a skleněné výplně. Jeho trvanlivost však závisí také na složení vody, se kterou přichází do styku. Obecně lze říci, že životnost neudržované vodoodpudivé vrstvy RAVAK AntiCalc® je 3 měsíce až 2 roky.

Kapiček, které zůstaly na skleněné výplni sprchového koutu, upraveného procesem RAVAK AntiCalc®, je tak málo, že údržbu stačí vykonat jednou až dvakrát měsíčně.

Odměnou za péči, poskytovanou několikrát do roka, Vám bude:

  • Úspora na čistících prostředcích, které nebudete potřebovat.
  • Úspora Vašeho času, který byste jinak při každodenní péči o čistotu Vašeho sprchového koutu museli vynaložit.
  • Občasné setření usazených nečistot navlhčeným hadříkem namísto každodenní dřiny, spojené s odstraňováním sedimentů a zbytků mýdel ze skleněné výplně sprchového koutu (za pomoci chemických přípravků).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: